CONSELLERS EURES EN MADRID

Madrid

 

Conseller(a):  De Luis Acevedo, Gloria

Centro: Subd. Gral. de Orientación e Intermediación Laboral. Servicio Orientación Laboral. Coordinación Oficinas de Empleo

Domicili: Via Lusitana, 21

Codi Postal: 28025

Correu electrònic: eures- madrid .deluis@sepe.es

 

Conseller(a): Del Amo Tesón, Sara

Centre: Oficina d'ocupació ATOCHA

Domicili: C/ Méndez Álvaro, 7

Codi Postal: 28045

Correu electrònic:  eures- madrid .delamo@sepe.es

 

Conseller(a):  Mateos Ramos, Mar

Centre: Oficina d'ocupació PARLA

Domicili:  C/ Carolina Coronado, 8

Codi Postal: 28982

Correu electrònic: eures- madrid .mateos@sepe.es

 

Conseller(a):  Navarro Calvente, Cristina

Centre: Oficina d'ocupació de COLLADO VILLALBA

Domicili: C/ Piedrahita, 42  

Codi Postal: 28400

Correu electrònic: eures- madrid .navarro@sepe.es

 

Conseller(a):  Calvo Fernán, Esther

Centre: Oficina d'ocupació de MÓSTOLES I

Domicili: c/ Pintor Velázquez, 57  

Codi Postal: 28935

Correu electrònic: eures- madrid .calvo@sepe.es

 

Conseller(a): Fuentes Chamorro, Francisca

Centre: Oficina d'ocupació PINTO

Domicili: C/ San Pedro, 6

Codi Postal: 28320

Correu electròniceures- madrid .fuentes@sepe.es

 

Conseller(a): González Brizuela, Mar

Centre: Oficina d'ocupació ALCALÁ D'HENARES II

Domicili: Plaza Navarra, 3

Codi Postal: 28804

Correu electròniceures- madrid .gonzalez@sepe.es

 

Conseller(a): Cristobal Pintado, Fco. Javier

Centre: Oficina d'ocupació FUENLABRADA

Domicili: C/ Las Gardenias, 1 (entrada per Av. del Viver)

Codi Postal: 28942

Correu electròniceures- madrid .cristobal@sepe.es