CONSELLERS EURES EN MADRID

Madrid

 

Conseller(a):  Calvo Fernán, Esther

Centre: Subd. Gral. d'Oficines d'Ocupació i Servici a l'Ocupador. Servici de Mobilitat Laboral EURES

Domicili: Gran Via, 30    2 ª planta

Codi Postal: 28013

Correu electrònic: eures- madrid .calvo@sepe.es

 

Conseller(a):  De Luis Acevedo, Gloria

Centre: Subd. Gral. d'Oficines d'Ocupació i Servici a l'Ocupador. Servici de Mobilitat Laboral EURES

Domicili: Gran Via, 30    2 ª planta

Codi Postal: 28013

Correu electrònic: eures- madrid .deluis@sepe.es

 

Conseller(a):  Mateos Ramos, Mar

Centre: Oficina d'ocupació PARLA

Domicili:  C/ Carolina Coronado, 8

Codi Postal: 28982

Correu electrònic: eures- madrid .mateos@sepe.es

 

Conseller(a):  Navarro Calvente, Cristina

Centre: Oficina d'ocupació de COLLADO VILLALBA

Domicili: C/ Piedrahita, 42  

Codi Postal: 28400

Correu electrònic: eures- madrid .navarro@sepe.es

 

Conseller(a): Fuentes Chamorro, Francisca

Centre: Oficina d'ocupació PINTE

Domicili:  Pza de Martin Sánchez Pinte. C/Catalunya esq Av. d'Europa

Codi Postal: 28320

Correu electròniceures- madrid .fuentes@sepe.es

 

Conseller(a): González Brizuela, Mar

Centre: Oficina d'ocupació ALCALÁ D'HENARES II

Domicili: C/ Molina de Aragón, 1

Codi Postal: 28806

Correu electròniceures- madrid .gonzalez@sepe.es

 

Conseller(a): Cristobal Pintat, Fco. Javier

Centre: Oficina d'ocupació FUENLABRADA

Domicili: C/ Las Gardenias, 1 (entrada per Av. del Viver)

Codi Postal: 28942

Correu electròniceures- madrid .cristobal@sepe.es